Spoštovani starši in učenci.

Najprej vas lepo pozdravljam in upam, da ste vsi zdravi in da se dobro počutite. Naslednji teden bo naše sodelovanje potekalo malce drugače. Odločila sem se, da vam bom  sproti posredovala naloge za delo doma. Ker vem, da so to majhni otroci, ki potrebujejo vodenje odraslih, vas prosim za pomoč pri podajanju navodil učencem in izvajanju nalog. V kolikor se bo pojavila kakšna težava pri reševanju nalog, vam bom pri tem svetovala in se z vami dogovarjala preko e-pošte. Želim vam prijetno izkušnjo v drugačni obliki pouka in upam, da se bomo vsi kaj naučili.

SNOV za četrtek, 19. 3. 2020 in petek, 20. 3. 2020

SLJ:

Veste, da je v 2. razredu bistveno, da učenci čim bolj tekoče berejo in pišejo velike, male tiskanice in pisanice, zato priporočam da se posvetite temu. Naj preberejo kakšno knjigo, nato pa naj povedo obnovo. Ob tem jih lahko vprašate po kakšnih podatkih iz knjige, osebah, preverite samo razumevanje prebranega.

V zvezek za pisane črke ( če ga imajo doma) naj napišejo povedi s pisanimi črkami, ki jih najdete na spletni strani:

SPO:

Pojdite na opazovalni sprehod. Opazovali boste spremembe v naravi: vreme, oblačila, v katera ste oblečeni, listnata drevesa, spomladanske cvetlice, živali, poslušali  zvoke v naravi .

MAT:

Ustno in pisno naj računajo do 20 in ponovijo števila in seštevanje ter odštevanje (primere, ki smo jih obravnavali) do 100. V zvezek rešijo učni list, ki je prav tako dodan na šolski spletni strani.

Veliko uspeha pri delu.