Živijo otroci!

Ta teden bomo začeli športno, saj je v ponedeljek na vrsti športni dan – Orientacijski pohod 😊😊.

Vem, da ga vsi ne boste mogli opraviti danes, ker je večina vaših staršev že v službi. Zato sem vam za danes pripravila navodila za ŠD in navodila za ure, ki so na torkovem urniku. Če danes ne boste mogli opraviti orientacijskega pohoda, naredite naloge, ki so pripravljene za torek. Če se boste s starši dogovorili, da boste pohod izvedli čez vikend, ste en dan v tem tednu prosti 😊. S pohoda mi pošljite eno fotografijo.

Pri tekmovanju za Krpanovo bronasto medaljo nekaterim manjka še 1 pohod, drugim 6 minutni tek, vsi pa morate dokazati, da se znate pravilno opremiti za pohod, poskrbeti za zaščito pred klopi in da znate skrbeti tudi za naravo. Znanje s teh treh področij boste pokazali v petek, 29.5.2020, ko boste reševali spletni kviz. Povezavo zanj vam bom v petek poslala na vaš e nalsov. Dodatna navodila vam bom dala na RU, ki jo bomo tudi ta teden imeli v torek ob 11.00.

Takrat mi boste sporočili tudi svoj izbor za predstavitev živali pri NIT. Do torka se odločite!

Pri SLJ nadaljujemo z Ronjinimi dogodivščinami, (upam, da vam zvok deluje) pri LUM pa zaključujemo likovno nalogo iz prejšnjega tedna.

Tedniki za prejšnje tedne se nahajajo v mapi pretekle dejavnosti.

Vsa navodila, učne liste in rešitve prejšnjih tednov pa boste našli v mapi  1 teden, 2.teden, 3. teden, 4. teden, 5. teden., 6. teden, 7. teden, 8.teden.

Če imate kakšne težave pri katerih vam lahko pomagam, mi sporočite.

Držim pesti, da se še pred koncem šolskega leta vidimo😊!

učiteljica Breda

petek, 29.5.2020

Dragi moji,

držanje pesti se je očitno obrestovalo!!! V ponedeljek se vidimo v šoli 😊 😊 😊!!!

V šoli bomo nadaljevali s poukom po našem starem urniku, torej v ponedeljek prinesete vse, kar je na ponedeljkovem urniku.

Komaj čakam, da vas vidim v živo!!!

Ne pozabite, na e-naslov ste dobili povezavo do spletnega kviza za KRPANA. Rešite ga tekom današnjega dne.

NIT: Utrjevanje (glej mapo NIT)

NIT: Vretenčarji – ribe (glej mapo NIT)

MAT: Merimo čas – dan, ura (glej mapo MAT)

ŠPO: Kviz (Krpan – teorija – glej svoj e-predal)

Zdaj pa “pospravite šolo” in uživajte v vikendu. 😊

četrtek, 28.5.2020

DOD: Branje z razumevanjem – KIVI (glej mapo DOP)

ŠPO: Nogomet – zaustavljanje žoge (glej mapo ŠPO)

SLJ: Kako pišemo opravičilo (glej mapo SLJ)

MAT: Merimo čas – mesec, teden (glej mapo MAT)

DRU: Za naravo smo odgovorni vsi (glej mapo DRU)

sreda, 27.5.2020

SLJ: Protideževna juha (glej mapo SLJ)

MAT: Merimo čas – vrste ur, leto (glej mapo MAT)

LUM: Slikanje: Barvno nasprotje – dokončate nalogo iz prejšnjega tedna

torek, 26.5.2020

Ne pozabi, danes je razredna ura ob 11.00. Povabilo boš dobil na elektronski naslov.

ŠPO: Nogomet – vodenje (glej mapo ŠPO)

SLJ: Ronja, razbojniška hči – branje v nadaljevanjih (glej mapo SLJ)

MAT: Analiza preverjanja (glej mapo MAT)

DRU: Varna pot v šolo (glej mapo DRU)