Dragi učenci!

SLOVENŠČINA: Delo za slovenščino bo potekalo v Googlovi Učilnici. Snovi bom nalagala zjutraj za tisti dan, ko imate slovenščino na urniku. Ne ustrašite se, ker še niste delali, ne bo težko, pomagala vam bom. V učilnici mi boste lahko zastavljali vprašanja glede vašega dela, jaz pa bom poskrbela za razlage, da se boste lahko učili nove snovi.  Če kdo izmed vas nima gesla, naj starši obvestijo razrednika, ti pa bodo posredovali  računalnikarju in dobili boste geslo. Pa ne bom pretiravala z delom ;). B. Potočnik

NARAVOSLOVCI, pozdravljeni.😷 Pouk na daljavo pri naravoslovju bo potekal tako, da boste do navodil za “domače” delo dostopali preko “Mape z datotekami”, znotraj katere se nahaja mapa Naravoslovje. V mapi sta priloženi datoteki z vsemi navodili za prvi dve uri v tem tednu. Naloge rešite, zagotovo vam bo uspelo. V naslednjem tednu bom v “Mapo z datotekami” nalagal datoteke po urniku. V kolikor nastanejo pri reševanju težave, se lahko name obrnete z elektronskim sporočilom (nikolaj.kozelj@fmalgaja.si).(P)OSTANITE ZDRAVI. Učitelj Niko

Za ANGLEŠČINO imate dokumente označene po vrsti. Uporabljajte učbenik in delovni zvezek. Na spletni strani www.irokus.si se registrirajte in imeli boste dostop do eučbenika, kjer boste lahko poslušali tudi posnetke. Za prvi teden je snov že naložena, če bo pouk na daljavo še v naslednjih tednih, bom dodala naslednjo snov takrat. Vesela bom vsake povratne informacije o vašem delu na svoj e-naslov: urska.palcnik@fmalgaja.si. Veliko uspeha vam želim! Urška P. Krajcar

ZGODOVINA in DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA 7.:  Vaše zadolžitve za oba predmeta boste našli v mapi z datotekami. Delovnih listov ni potrebno natisniti. Tabelske zapise si prepišite v zvezek, prav tako tudi odgovore na vprašanja. Pri domovinski in državljanski kulturi in etiki bomo nadaljevali z reševanjem samostojnega delovnega zvezka.  Naslednji teden bomo prešli na novo poglavje.  Tisti, ki še niste imeli predstavitev države članice EU, predstavitve pripravite in mi jih pošljete na šolski elektronski naslov, tako kot smo prvotno tudi dogovorjeni. Predstavitve bom pregledala.  V kolikor bi bilo potrebno karkoli popraviti oziroma dodati vas bom o tem obvestila. O vaših zadolžitvah vas bom tedensko obveščala. Priporočam vam, da si delo ustrezno razporedite in da zadolžitve sproti opravite. V kolikor potrebujete kakršnokoli pomoč, nasvet, sem dosegljiva na šolskem elektronskem naslovu. (Kornelija Smrečnik)

Likovna umetnostTokrat mora delo potekati malo drugače, pa nič zato, saj vem, da se boste prav vsi znašli po svoje in zelo dobro. Začenjamo s poukom na daljavo, ki bo potekal preko Google classroom učilnice.
Za vas sem pripravila učilnico z imenom Likovna umetnost 7.r. Zanjo potrebujete šolski mejl in geslo: aqrcprr. Za kakršna koli vprašanja lahko pišeš v spletno učilnico ali na moj email: katja.gajsek@fmalgaja.si Obilo idej, domislic in dobre volje pri nalogi. Ostanite zdravi vi in vaši najbližji. Katja Gajšek

GLASBENA UMETNOST Pred nami je pouk na daljavo. Bistvo glasbe je, da se ob njenem izvajanju ali poslušanju sproščate. Torej je zdaj zlata prilika, da kaj zaigrate ali poslušate, tudi kaj neznanega…. Peter Bance, Two cellos, The Beatles, Prokofjev, Rahmaninov … Če boste našli kakšno zanimivo skupino ali posameznika jo delite s svojimi prijatelji, sošolci. KAJ PA ŠOLSKA SNOV? Ja, treba bo delat … Vsak teden boste dobili zadolžitve oz. nalogo za tisti teden in jih prosim, v vaše dobro, delajte sproti!!!!  Ob kakršnih koli težavah me prosim poiščite na spletnem naslovu melita.racecic@fmalgaja.si. Zaenkrat lep pozdrav. Ostanite zdravi, enako želim tudi vašim staršem!

GEOGRAFIJA Drage geografinje in geografi! Pouk pri predmetu geografije bo potekal nekoliko drugače, kot smo gabili vajeni do sedaj. Potekal bo preko Googlove spletne učilnice. Navodila za prijavo že imate v razredni mapi. V učilnico vam bom nalagala navodila za delo, kvize, videe in
interaktivne vsebina. Vstopamo v pomlad, zato lahko tudi malo obnovimo, kje na planetu Sonce trenutno sije pravokotno na površje. Spremljajte tudi aktualno dogajanje po svetu, povezujte ga s trenutnim dogajanjem doma, primerjajte odzive držav na trenutno dogajanje (kako reagirajo in kako bi vi reagirali, če bi bili v vlogi voditeljev). Seveda pa se poleg pandemije na planetu dogajajo še drugi zanimivi dogodki (ciklonske tvorbe, potresi, podnebne spremembe, itd.), zato jih spremljajte. Ostanite zdravi, upam da se kmalu spet vidimo!

ONA😺🐶🐎🐭🐇🐥🐢🐠
Pozdravljene učenke in učenci izbirnega predmeta ONA! V mapi ONA boste našli navodila za pripravo naloge, ki jo oddate na moj naslov barbara.opresnik@fmalgaja.si Prav tako sem tukaj za vsa vprašanja, ki se vam bodo porajala. Sem se potrudila, da bo naloga zanimiva, zabavna in poučna.😉 Ostanite zdravi in ne pozabite redno crkljati svojih kosmatincev.Lep pozdrav
Gledališčniki, GLEDALIŠKI KLUB se seli v spletno učilnico Classroom, kjer vas že čaka Vihar v glavi. Se vidimo na spletu.
NARAVOSLOVJE
Naravoslovje se seli v googlovo spletno učilnico, za kar ste prejeli povabilo. Eni se že lepo odzivate. Kar tako naprej.

Izbirni predmet LIKOVNO SNOVANJE Pouk na daljavo, bo potekal preko Google classroom učilnice. Za vas sem pripravila učilnico z imenom Likovno snovanje 7.r.Zanjo potrebujete šolski mejl in geslo: 7igae45 Za kakršna koli vprašanja lahko pišeš v spletno učilnico ali na moj email: katja.gajsek@fmalgaja.si Obilo idej, domislic in dobre volje pri nalogi.